Košík
0

Servis a výměna šperků

Servis a pozáruční péče

Kromě osobního přístupu a standardní záruky nabízíme k našim šperkům prodlouženou možnost výměny zboží (do 30 dnů) a poskytujeme každé tři roky doživotní servis, kde váš šperk oživíme a bude zas téměř jako nový. Během servisu šperk vyčistíme (mechanické čistění, ultrazvukové) případně na žádost obnovíme rhodiaci na špercích z bílého zlata a je možná i úprava velikosti.

Odhadování velikosti a výměna šperku

V případě, že není možné přesnou velikost šperku zjistit či se nemůžete rozhodnout mezi dvěma velikostmi, doporučujeme u tenčích prstenů s jedním kamenem zvolit velikost menší. U širších prstenů či prstenů více zdobených doporučujeme zvolit při rozhodování velikost větší. U prstenů bohatě zdobených po obvodu může být problematičtější úprava jejich velikosti. Náramek by měl být umístěn na ruce tak, aby byl volnější a zároveň nespadl přes zápěstí. V případě, že by šperk neseděl, rádi Vám jej v rámci 30 dní od nákupu vyměníme za jinou velikost. Šperk nesmí být nošený a musí být vrácený v původním stavu včetně všech cedulek a kompletního balení (krabička, certifikáty apod.).

Zakázková výroba

Přejete si jiné zapínání, jinou barvu zlata nebo osadit jiným drahým kamenem? Rádi vám splníme vaše přání. Napište nám prosím vaši představu na e-mail: info@loee.cz nebo zavolejte na prodejnu a my se pokusíme vyjít vám vstříc.

OBJEVTE MNOHEM VÍCE

Ryze české šperkařství LOEE si zakládá na výjimečném osobním přístupu a vysoké kvalitě nejen samotného ručního zpracování, ale i materiálů včetně příměsí.

Objevujte svět LOEE
copyright © 2010 - 2021 LOEE - české, ručně vyráběné zlaté šperky všechna práva vyhrazena. Developed by HERO Computers s.r.o.

LOEE - české, ručně vyráběné zlaté šperky ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies
Rozumím