Košík
0

Láska. Originalita. Emoce. Elegance.

Čtyři slova, která charakterizují naši novou značku zlatých šperků LOEE. Ručně je vyrábíme v České republice a kromě vlastních designů sázíme zejména na vysokou kvalitu zpracování. Aby ne, o výrobu se starají zkušení mistři zlatníci s více než třicetiletou praxí.

Pečlivě si také vybíráme veškeré použité materiály. U drahých kamenů dbáme nejen na vysokou čistotu a brilanci, ale i na jasně doložitelný původ z ověřených zdrojů. U zlata nás zase zajímají použité příměsi, ve kterých například nenajdete nejběžněji používaný alergenní nikl. Vyrábíme a nabízíme zkrátka jen to, co bychom sami chtěli nosit.

„Hledali jsme pro naše zákazníky kvalitní šperky české výroby, u kterých bychom se mohli zaručit za jejich původ a kvalitu. Bohužel jsme na trhu nenašli nic, co by splňovalo všechny naše představy. Tak se zrodila myšlenka vytvořit si vlastní kolekci šperků, na kterou dohlédneme od prvního návrhu přes výběr materiálů až po finální výrobu.“

Za příběhem LOEE stojí spolupráce pražského hodinářství Koscom s Klenotnictvím Opluštil ve Velkých Bílovicích. Majitelé těchto dvou tradičních obchodů s luxusním zbožím zúročili své více než třicetileté zkušenosti s prodejem šperků a hodinek a dali vzniknout vlastní značce, která má smělou ambici svým zpracováním konkurovat renomovaným světovým brandům.

Naživo se o tom můžete přesvědčit v těchto dvou prodejnách v Praze a Velkých Bílovicích, kde je první kolekce k prohlédnutí a vyzkoušení. Tak se přijďte podívat, jak podle nás vypadá spojení lásky, originality, emoce a elegance v českém ručně vyráběném šperku.

Hodinářství Koscom
Pasáž Florentinum
Na Poříčí 1048/30
110 00 Praha

Provozní doba:
Pondělí až neděle
9:00 – 20:00
Telefonní číslo: +420 224 826 966
www.hodinky-koscom.cz

Klenotnictví Opluštil
Na Aleji 146
691 02 Velké Bílovice

Provozní doba:
Pondělí až pátek
8:00 – 17:00
Sobota
8:00 – 11:00
Telefonní číslo: +420 603 177 896
www.klenoty-oplustil.cz

Sídlo společnosti
LOEE diamonds, s.r.o.
Klausova 2541
155 00 Praha 5

LOEE diamonds s.r.o., registrovaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 343438. IČ 09847405 a registrovaným plátcem DPH s DIČ CZ09847405

OBJEVTE MNOHEM VÍCE

Ryze české šperkařství LOEE si zakládá na výjimečném osobním přístupu a vysoké kvalitě nejen samotného ručního zpracování, ale i materiálů včetně příměsí.

Objevujte svět LOEE
copyright © 2010 - 2021 LOEE - české, ručně vyráběné zlaté šperky všechna práva vyhrazena. Developed by HERO Computers s.r.o.

LOEE - české, ručně vyráběné zlaté šperky ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies
Rozumím